Bloky rozvodek Phoenix Contact PTFIX s připojením Push-in poskytují vysokou flexibilitu použití díky dostupnosti různých verzí rozvržení pinů a možností aplikace.

Úspora času

Inteligentní koncept bloků rozvodek Phoenix Contact PTFIX je tím pravým řešením pro každou aplikaci. Bloky rozvodek připravené k připojení umožňují instalaci bez nutnosti manuálního přemostění, což ve srovnání s tradičními konektory ušetří až 80 % času.

Flexibilní instalace v každé aplikaci

Volitelné bloky s připojovacími body 6, 12 a 18 zaručují flexibilní a efektivní rozložení regulačního potenciálu a řídícího proudu. Jsou k dispozici v 11 barvách, což umožňuje označit vodiče a připojovací bod jednou barvou, díky čemuž je systém kabeláže transparentní a bezpečný. Bloky rozvodek o rozměrech 1,5 mm² a 2,5 mm² s různým počtem připojovacích bodů mohou být uspořádány v sérii na malé ploše. Sériové zapojení nezpůsobuje ztráty při dělení a standardní zásuvné můstky umožňují další rozšiřování připojení.

Snadné zapojení

Díky možnosti montáže na DIN lištu a provedení pro přímou montáž pomocí šroubů nebo speciální lepicí pásky je můžete použít v různých aplikacích. Rychlé připojení vícevodičových či jednovodičových kabelů díky zasouvacím pružinovým svorkám Push-in a bezúdržbovému šroubovému spojení zajišťuje snadné použití. Příčná montáž na DIN lištu a kompaktní provedení umožňují až 50% úsporu místa.

Výhody:

  • Úspora času díky blokům připraveným k instalaci bez nutnosti manuálního přemostění.
  • Různé možnosti aplikace: přímá instalace, montáž na DIN lištu nebo možnost přilepení.
  • Rychlé připojení díky použití technologie Push-in.
  • Příčná montáž umožňuje úsporu místa na nosné liště.
  • Sériové zapojení bez dělících ztrát a pružné rozšiřování potenciálů pomocí standardních můstků.
  • Jedenáct barevných kombinací pro transparentní uspořádání kabeláže.

Společnost Phoenix Contact se zabývá výrobky a řešeními z oblasti elektrotechniky a automatizace, přičemž hlavně v prvním z těchto oborů patří k předním inovátorům a lídrům trhu. Prohlédnout produkty značky Phoenix Contacts »

Autor

Průvodce světem techniky a elektroniky

Napsat komentář