Náklady na energie stoupají – ať je to v kanceláři, obchodě či dílně. Ale jaké přístroje jsou žrouti energie? Pomocí přístroje pro měření nákladů na energii Powerline® PLC3000 je možné zjistit hodnoty spotřeby a prohlédnout si prognózy nákladů – pohodlně v aplikaci na chytrém telefonu, tabletu či počítači.

Přístroj pro měření nákladů za energii se zapojí mezi zásuvku a elektrospotřebič a vytvoří spojení ke stávajícímu Powerline® Home-Plug, který je spojen s routerem. Pak můžete se svým mobilním přístrojem přímo na místě nebo na dálku přistupovat k aktuálním datům a zapínat a vypínat připojené přístroje. Dále můžete nastavovat časování (programové/odpočítávání/náhodné spínání).

V jednom napěťovém obvodu Powerline® můžete použít až 8 přístrojů (včetně Home Plug). Pro výpočet nákladů je potřeba zadat aktuální tarif. Přístroj navíc vytvoří prognózu nákladů na den, měsíc a rok. Data o spotřebě lze zobrazit a nastavit na vašem mobilním přístroji. Grafické zobrazení vám usnadní přehled i pro různé spotřebiče. Zásuvku lze zapojit do vaší stávající sítě buď přes WiFi nebo Powerline připojení (domácí rozvodná síť 230 V).

Výhody:

  • Data přístupná přes Powerline® a Wi-Fi
  • Kontrola nákladů přes aplikaci na chytrém telefonu, tabletu či počítači
  • Jednoduché rozšíření stávajících systémů Powerline® o funkci měření nákladů na energii
Autor

Průvodce světem techniky a elektroniky

Napsat komentář