Tisková zpráva ze dne 10.11.2017

Společnost Conrad Business uvádí na trh novou značku elektronických součástek a příslušenství TRU Components.

Tato značka reprezentuje rozsáhlý sortiment velmi kvalitních součástek. Společnost Conrad Business Supplies představuje silnou novou značku TRU Components zaměřenou zejména na aktivní a pasivní součástky, ale i na elektromechanické komponenty, kabely a vodiče.

Značka TRU Components je synonymem pro nejmodernější výrobky vysoké kvality, které splňují požadavky profesionálních uživatelů – od inženýrů a návrhářských studií přes výzkumníky a vývojáře ve službách výrobců elektrických zařízení a univerzit až po renomované podnikatele a velkoobchodní společnosti působící v oblasti automobilového průmyslu, zdravotnictví či informačních technologií.

Rozsáhlý sortiment výrobků, atraktivní velkoobchodní ceny a žádná omezení v podobě minimálního odebraného množství či minimální hodnoty objednávky – to jsou jen některé z mnoha výhod, které zákazníkům přináší nová značka TRU Components.

Tim Schlecht, odborný ředitel pro elektrické součástky a korporátní nákup v rámci divize vlastních značek ve společnosti Conrad Business Supplies, říká:

Pro svou novou značku TRU Components, jejíž heslo zní ‚Součástky pro vaše nápady, neustále hledáme ty nejlepší světové výrobce a dodavatele. Abychom svým zákazníkům mohli nabídnout špičkovou kvalitu splňující i ty nejnáročnější požadavky, vyrábějí se naše výrobky v souladu se standardem německé Asociace profesionálních distributorů součástek FBDI a jejich nákup i distribuce probíhá v souladu s certifikovanou ESD ochranou.

Aby výhody značky TRU Components mohl využívat široký okruh zákazníků od návrhářských studií až po velké firmy, zahrnuje nabídka součástky dodávané jak individuálně, tak v množstvích pro zkušební série výrobků i pro kompletní řešení. Na výrobky značky TRU Components se nevztahují žádná omezení v podobě minimálního odebraného množství či minimální hodnoty objednávky. Veškerý sortiment TRU Components je navíc k dispozici za atraktivní velkoobchodní ceny.

Kromě rozsáhlého sortimentu značky TRU Components poskytuje společnost Conrad Business Supplies svým zákazníkům i podporu v podobě širokého spektra poradenských a konzultačních služeb. V tomto ohledu spoléhá na svůj zkušený tým techniků, kteří zákazníkům dokáží vyhledat ty nejlepší výrobky pro jejich projekty.

Výrobky TRU Components je možné objednávat na e-shope velkoobchod.conrad.cz, případně prostřednictvím oddělení služeb pro zákazníky. Všechny výrobky jsou dodávány v trvale udržitelných obalech optimalizovaných pro zákazníky.

Autor

Průvodce světem techniky a elektroniky

Napsat komentář