Společnost Conrad Business Supplies představuje nové multimetry VOLTCRAFT IP65. Modely VC-440, VC-450 a VC-460 jsou chráněny proti prachu a vodě.

Automatická aktivace podsvícení LCD díky integrovanému soumrakovému senzoru.

Společnost Conrad Business Supplies právě představila tři nové multimetry VOLTCRAFT VC-440 E, VC-450 E a VC-460 E. Přístroje jsou speciálně určeny pro venkovní použití. Díky speciálním ochranným prvkům (např. pogumovanému pouzdru) nekloužou a jsou nárazuvzdorné. Pogumovaný povrch také zajišťuje stabilitu přístroje na výsuvném stojanu. Díky stupni ochrany IP65 jsou přístroje chráněny proti vnikání prachu a vody a jsou tedy ideální pro použití v prašném a vlhkém prostředí. Speciální spona umožňuje i zavěšení přístroje na pásek.

Všechny tři multimetry mají automatické podsvícení displeje, které se v tmavém prostředí aktivuje automaticky pomocí soumrakového senzoru. Oba měřicí vodiče lze upevnit na zadní stranu přístroje, takže měření zvládnete pouze jednou rukou.

voltcraft-vc-440-ip65

VOLTCRAFT VC-440 E

Měření v režimu TrueRMS umožňuje s modelem VC-440 E provádět přesná měření nesymetrického napětí a proudu, který se odchyluje od základního sinusového průběhu. Přístroj má čtyřmístný displej s velkými čísly. Dále je k dispozici displej se sloupcovým grafem, který přehledněji ukazuje kolísání napětí a proudu. V tomto případě funguje digitální displej jako analogový přístroj. Přístroj je dodáván se dvěma bezpečnostními kabely CAT-IV.

VOLTCRAFT VC-450 E

Multimetr VC-450 E nabízí stejné funkce jako model VC-440 E, ale k tomu je ještě doplněn o tester sledu fází a funkci pro měření teploty.

voltcraft-vc-450-ip65
voltcraft-vc-460-ip65

VOLTCRAFT VC-460 E

Model VC-460 E disponuje všemi funkcemi obou menších modelů, ale navíc umožňuje současné zobrazení dvou hodnot (např. napětí a frekvence).

Díky komplexním funkcím a robustnímu provedení jsou všechny tři multimetry ideální pro každodenní použití v náročných podmínkách mimo laboratorní prostředí jako např. na staveništích nebo ve výrobních halách.

Přehled všech produktů VOLTCRAFT najdete v e-shopu Conrad zde.

Značka VOLTCRAFT

Společnost Conrad Business Supplies oslavila 35 let existence značky VOLTCRAFT s novinkami v oblasti měřicích technologií. Důraz je jako vždy kladen na kvalitu, funkčnost a splnění požadavků uživatelů.

Autor

Průvodce světem techniky a elektroniky

Napsat komentář