Reléové moduly MasterInput System

Společnost Conrad Business Supplies představuje nové „nasazovací“ reléové moduly od společnosti Finder. Systém Finder MasterInput je konfigurovatelný modulární systém, který umožňuje rychlou a intuitivní ruční i automatickou montáž a šetří tak čas.

Nová řada nasazovacích reléových patic

Společnost Conrad Business Supplies začala nabízet novou řadu snadno obsluhovatelných nasazovacích reléových patic od předního evropského výrobce Finder. Díky široké kompatibilitě se stávajícími produkty společnosti Finder a robustnějším kontaktům je systém MasterInput System používán ve stávajících relé modulech Finder řady 39, 48, 4C a 58. Nové produkty jsou vhodné pro nejrůznější aplikace včetně průmyslové automatizace a instalace do elektrických rozváděčů.

Nejnovější generace bezšroubových pružinových svorek

Reléové moduly MasterInput System jsou k dispozici ve verzích pro obě provedení pojistné svorky (SPA) a představují nejnovější generaci bezšroubových „pružinových“ svorek. Toto nové provedení nejen umožňuje rychlejší zapojení, ale zajišťuje i pevnější spojení při pohybu nebo vibracích, než je tomu u běžných šroubovacích svorek. Tyto výhody šetří uživateli čas i peníze.

Všechny reléové moduly řady MasterInput systém jsou kompatibilní s cívkovými a odrušovacími moduly Finder řady 99. Dalším novým prvkem produktů této řady je otvor pro zkušební snímač u každé nasazovací svorky. Ten technikům usnadňuje zasunutí hrotu multimetru a bezpečné a přesné měření.

Všechny reléové moduly řady MasterInput systém jsou kompatibilní s cívkovými a odrušovacími moduly Finder řady 99.

Co na tento produkt říkají kompetentní?

Holger Morgenstern, Product Manager pro Category Business Supplies společnost Conrad, k tomu říká:

Nová řada reléových patic rozšíří náš rostoucí sortiment více než 900 různých produktů značky Finder, které společnost Conrad nabízí. V průmyslu stále roste poptávka po zařízeních, která umožňují snadnou instalaci a obsluhu, a tyto nasazovací svorky našim zákazníkům ušetří čas a usnadní jim práci na údržbě.

Dirk Rauscher ze společnosti Vertriebsleiter Finder GmbH, dodává:

MasterInput je modulární systém vhodný pro většinu aplikací vyžadujících použití relé, který lze individuálně konfigurovat. Technologie nasazovacích konektorů nabízí úsporu času při zapojování a maximální spolehlivost spojů. Zákazníci oceňují nejen tyto užitečné prvky, ale i vysokou kvalitu provedení relé.

 

Veškeré produkty značky Finder naleznete zde »

Autor

Průvodce světem techniky a elektroniky

Napsat komentář