Založena na mikrokontroléru ESP32, umožňuje série produktů M5Stack rychlý a jednoduchý vývoj IoT a vlastních aplikací.

Conrad rozšířil své portfolio o produkty ze série M5Stack, které jsou dostupné na Evropském trhu pod značkou MAKERFACTORY. Stvořeny k tomu stát se hitem, jsou produkty série M5Stack zacíleny na B2B zákazníky, jako jsou startupy, oddělení výzkumu a vývoje a střední a vysoké školy. Jsou ovšem také určeny pro B2C zákazníky jako jsou makeři, nadšenci pro techniku i ty, kteří sledují současné trendy k tomu, aby jim pomohli při vývoji inovativních technických projektů.   

B2B zákazníci, kteří použijí M5Stack ocení možnost tvorby prototypů rychle a jednoduše bez nutnosti návrhu hardwaru. Další výhodou je, že uživatel si může k programování zvolit z programovacích jazyků jako třeba Arduino, C/C++, MicroPython a Block.

Tato série je ideální pro makery, nadšence pro techniku, hobíky, vynálezce a techniky, kteří mohou vyžadovat platformu pro tvorbu prototypů, která zastupuje koncový produkt a kde je vývoj projektů nejen jednoduchý, ale také velmi rychlý.

M5Stack je kompletní a ready-to-use vývojové prostředí, pro mikrokontroléry ESP32, uložené v robustním pouzdře s integrovaným TFT displejem a třemi programovatelnými tlačítky. Díky této sérii mohou být moduly s rozšiřujícími funkcemi naskládány jeden na druhý. Tak vznikl název M5Stack a to zajišťuje uživatelům kompletní zařízení, které mohou nainstalovat kam potřebují.

vysvětluje Patrik Götz z Technologického Centra Conradu.

Společně se třemi provedeními M5Stack (Core Black, Core Grey and Core Fire) Conrad také nabízí M5GO IoT starter kit  a M5STACK Faces kit. Dodatečné periferie jako jsou senzory a akční členy obsahuje kit M5GO, který může být připojen k M5Stack přes rozhraní I2C. 

Dalšími nabízenými produkty ze série M5Stack jsou třeba GPS modul, 3,7V/700mAh modul baterie, modul pro vývoj prototypů a experimentální kit, kamera M5CAMERA, nabíjecí stanice se senzorem DHT12, smontovatelný rámeček FRAME (2 sety) a multifunkční hodinky s řemínkem.

MAKERFACTORY

Výrobky značky MAKERFACTORY jsou zaměřeny na všechny tvůrce, amatérské nadšence, vynálezce i techniky působící na školách a univerzitách nebo v odděleních výzkumu a vývoje v rámci nejrůznějších firem.

Prohlédnout produkty značky MAKERFACTORY»

Autor

Průvodce světem techniky a elektroniky

Napsat komentář