Značka TOOLCRAFT rozšířila svůj sortiment měřicích nástrojů o nový laserový dálkoměr TO-LMD X60. Přístroj umožňuje přesné měření vzdáleností v rozsahu 0,05 až 60 m.

Nástroje jako měřicí pásma či skládací metry, patří dávno minulosti. Profesionální uživatelé dnes pracují s moderními laserovými dálkoměry, mezi něž patří i model
TO-LMD X60, který zvládne měřit vzdálenosti od 0,05 do 60 m s přesností na ±2 mm. Naměřené údaje lze odečíst přímo z jeho 2palcového monochromatického displeje.

Vysvětluje Andreas Wolf, specialista produktového marketingu pro segment nástrojů a zahradnického náčiní ve společnosti Conrad Business Supplies.

Odolný vůči vodě, prachu a pádu

Dálkoměr TO-LMD X60 je kalibrován dle továrního standardu (k výrobku není dodáván certifikát) a chráněn proti tryskající vodě a prachu v souladu se stupněm krytí IP65. Neuškodí mu ani pád z výšky 2 m. Díky tomu se skvěle hodí pro použití na staveništích, ale i v provozovnách malých podniků či v jiných náročných prostředích.

Sada funkcí laserového dálkoměru TO-LMD X60 zahrnuje měření vzdálenosti, výpočet objemu, výpočet plochy, nepřímé měření (s pomocí Pythagorovy věty) a také funkce sčítání a odčítání. Nechybí ani nepřetržité měření, funkce zjišťování úhlů, automatická detekce rovin a automatické měření výšky.

Lze uložit až 20 měření

Do interní paměti přístroje lze uložit až 20 měření, takže uživatelé mohou snadno zjistit, co naměřili během daného či předešlého dne.

Laserový dálkoměr funguje s třemi interními 90 mAh Ni-MH bateriemi, které je možné dobíjet přes USB rozhraní. K jeho provozu nejsou zapotřebí žádné další baterie. Přístroj váží 135 g (včetně baterií) a jeho rozměry činí 49 x 26 x 115 mm (š x v x d).

Technické parametry

Typ měřicího přístroje (kategorie) Laserový měřič vzdálenosti
Rozsah měření (min.) 0.05 m
Rozsah měření (max.) 60 m
Měřicí přesnost 2 mm
Čas měření (max.) 0.5 s
Měrná jednotka in
ft
m
Funkce (měřicí nástroje) Výpočet polohy
Měření sklonu
Nepřímé měření (Pythagoras)
Funkce nepřetržitého měření
Výpočet objemu
Funkce sčítání a odčítání
Sledování nadmořské výšky
Hmotnost 135 g
Product net weight info Včetně baterií
Krytí IP65
Paměť (text) 20 měření
Kategorie laseru 2
Vlnová délka laseru 635 nm
Vnější šířka 49 mm
Vnější výška 26 mm
Vnější délka 115 mm
Kalibrováno dle Vlastní

Laserový měřič vzdálenosti TOOLCRAFT TO-LMD X60, max. rozsah 60 m

Obj.č.: 1575757

Autor

Průvodce světem techniky a elektroniky

Napsat komentář