Inovativní samolepicí úchyt kabelové vázací pásky FlexTack umožňuje rychlou a snadnou instalaci kabelů i na zakřiveném povrchu, a to bez vrtání nebo šroubování.

Speciální provedení úchytu kabelové vázací pásky FlexTack usnadňuje nalezení optimální trasy kabelů nebo trubek, a to i na zakřiveném povrchu. Díky tomu lze předejít nebezpečí zakopnutí nebo poškození izolace kabelu či nátěru povrchu při vrtání, šroubování, pájení nebo zesílení ochrany kabelu.

Flexibilní provedení, vynikající přilnavost a odolnost vůči vysokým teplotám úchytu kabelové vázací pásky FlexTack nabízí konstruktérům a montážním firmám větší volnost při optimalizaci a skrývání kabelových tras ve složitých elektroinstalacích.

Ohebný úchyt kabelové vázací pásky (28 mm x 28 mm x 6,3 mm) drží prakticky na jakémkoliv povrchu (sklo, hliník, syntetické materiály, nátěry, práškový lak). Úchyt je vyroben z teplovzdorného polyamidu a je tedy vhodný pro použití při teplotách od -30 až do +105 °C. Instalace je rychlá a snadná a snižuje náklady při montáži na míru. Na rozdíl od vrtání či šroubování nepoškozuje lepicí úchyt lakované povrchy a snižuje riziko vzniku koroze. Usnadňuje i instalaci kabelů na špatně přístupných místech.

Instalace úchytu na kabelovou vázací pásku FlexTack je snadná: stačí očistit povrch, odstranit ochrannou fólii a přitlačit úchyt k povrchu. K úchytu lze ihned upevnit svazek kabelů pomocí vázací pásky. Speciální akrylátové lepidlo zajišťuje rovnoměrné rozložení zátěže s vysokou přídržnou silou a vynikající přilnavostí.

Úchyt umožňuje instalaci kabelů, vodičů a trubek pomocí běžných vázacích pásek.

Technické parametry

Typ kabelové příchytky Úchytka
Způsob montáže příchytky Samolepicí
Materiál Polyamid 6.6
Teplota (min.) -30 °C
Teplota (max.) +105 °C
Barva Černá
Množství 1 ks
Číslo výrobce 151-01527
Typ (výrobce) FMB4APT-I-PA66HS-BK
Vnější šířka 28 mm
Vnější výška 6.3 mm
Splňuje RoHS Ano
Vnější délka 28 mm
Šířka kabelového pásku (max.) 5.4 mm
Autor

Průvodce světem techniky a elektroniky

Napsat komentář