Společnost Conrad Business Supplies rozšiřuje svoji nabídku o infračervený teploměr VOLTCRAFT IRU 500-12. Jedná se o Odolný přenosný bezkontaktní teploměr pro nejrůznější aplikace. Umožňuje rychleji vyhledávat chyby.

Špičkový měřicí přístroj, ideální pro veškeré měření teploty

Společnost Conrad Business Supplies oznámila, že s okamžitou platností začíná nabízet bezkontaktní infračervený teploměr VOLTCRAFT IRU 500-12Tento špičkový měřicí přístroj je ideální pro veškeré měření teploty v komerčním sektoru i v dílnách a domácnostech. Je vhodný zejména pro systémy vytápění, ventilace a klimatizace (HVAC), ve kterých usnadňuje rychlé odstraňování problémů v chladicích soustavách. Přístroj IRU 500-12 je vhodný pro veškeré aplikace, kde není možné bezkontaktní měření, jako jsou pohybující se stroje, nepřístupná místa nebo místa v blízkosti nebezpečného napětí.

Bezkontaktní infračervené teploměry společnosti VOLTCRAFT jsou nyní v nabídce všestranného dodavatele, společnosti Conrad Business Supplies.

Široká paleta funkcí

Při IR měření využívá dvou laserových paprsků, první z nich tvoří kružnici se stupnicí, která pomáhá snižovat chybu měření, zatímco druhý ukazuje vzdálenost od měřeného povrchu s použitím referenční tabulky. Integrovaná UV LED dioda usnadňuje detekci a lokalizaci netěsností v systémech HVAC se světélkujícím chladivem.

Přístroj IRU 500-12 nabízí širokou paletu funkcí včetně přepínání jednotek (°C/°F) a nastavitelných limitů výstrah. Najdeme zde optiku se zvětšením 12:1, rozsah měření -30 až +500 °C a přesnost 1,5 °C s rozlišením 0,1 °C. Vestavěná svítilna s bílými LED diodami a joystick pro komfortní ovládání umožňují praktickou obsluhu a integrovaná krytka objektivu chrání optiku před poškozením a znečištěním. Zařízení je napájeno z baterie a váží přitom pouhých 300 g.

Co na tento produkt říkají kompetentní ze společnosti Conrad?

Harald Lehner, Product Manager ve společnosti Conrad k tomu říká:

Společnost VOLTCRAFT je pověstná kvalitou a funkčností svých produktů. Přístroj IRU 500-12 vyniká širokou nabídkou funkcí a výrazně usnadňuje odstraňování problémů. VOLTCRAFT je zavedená značka a my jsme velice rádi, že můžeme u příležitosti 35 let působení v oboru rozšířit svoji nabídku.

Veškeré produkty značky Voltcraft naleznete zde »

Autor

Průvodce světem techniky a elektroniky

Napsat komentář