Aplikace Fluke Connect™

Sledovat a sdílet měřené hodnoty, odstraňovat závady, dokumentovat procesy:

Aplikace Fluke Connect™ je celosvětově nejrozsáhlejší systém pro propojení měřicích přístrojů. Uživatelé ze sektoru průmyslové údržby mají nezávisle na místě, na němž se právě nacházejí, neustále přehled o všech datech.

FLUKE
Fluke Connect

Bezdrátový teplotní modul:
Všechno v pořádku? Precizní přenos, měření a sdílení pomocí Fluke Connect™

Fluke Connect

Pomocí termokamery Fluke Connect™ přenášet záznamy obratem ruky

Fluke Connect

Rychle řešit komplexní problémy s digitálním multimetrem & aplikací – pomocí měřičů vibrací bezpečně rozhodnout o údržbě

Fluke Connect

Měřit v bezpečné vzdálenosti a v reálném čase: Moduly stejnosměrného a střídavého napětí v kombinaci s Fluke Connect™

Aplikaci je možné propojit s více než dvaceti různými kompatibilními přístroji – např. s termokamerami, měřiči napětí či digitálními multimetry. Fluke Connect™ je tím pádem celosvětově největší platforma pro kontrolní a měřicí systémy – a roste dál. Měřená data jsou do hloubky kontrolována, problémy identifikovány, komunikovány a analyzovány, a pak se provádějí protiopatření – a to zcela nezávisle na místě. Prospěch pro zákazníka: úspora času, zvýšená produktivita, maximální bezpečnost.

Sledování opotřebení, odstraňování závad

Díky funkci videotelefonování ShareLive™  má každý tým stejný stav informací: důležitá data mohou být pomocí sdílení odevšad předávána ostatním. Bezpečná spojení umožňují kvalitní spolupráci, při níž kolegové na x různých místech přesně v reálném čase vidí to, co právě vidí uživatel. Povolování je možné přímo a bez změny místa. Další funkce optimalizuje vyhledávání závad: na základě časových diagramů TrendIt™ umožňuje aplikace identifikovat trendy. Díky tomu je možné sledovat občasně se vyskytující problémy. Příznaky opotřebení lze u přístrojů bezpečně evidovat, sledovat a odstraňovat.

V místě nasazení se měřené hodnoty zaznamenají a později se přenesou na počítač v kanceláři – to je minulost! Proces EquipmentLog™ umožňuje organizovat měření efektivně podle přístroje v jednom úložišti. Měřená data jsou automaticky asociována s příslušným vybavením. Funkce proces umožňuje bez námahy vytvářet, ukládat, vyvolávat a spravovat  datové věty. Díky AutoRecord™ se měří pouze jednou – to šetří čas při vytváření zpráv. Navíc poskytuje Fluke Cloud™ jedno z nejbezpečnějších a nejflexibilnějších cloudových prostředí.  

Vyšší bezpečnost, úspora času, zvýšená produktivita

Výhody jsou nasnadě. Činnosti údržby probíhají s Connect™ nezávisle na čase a místě podstatně rychleji díky měřením a videím v reálném čase přenášeným do chytrého telefonu. Aplikace umožňuje zjednodušenou, intenzivnější práci v týmu. S identickým stavem znalostí, bez dlouhých cest. Zadávání, srovnávání dat a zprávy přes aplikaci minimalizují nutnost psaní. Takže například průmyslový mechanik vodohospodářského podniku, který dříve musel zadávat data do notebooku ručně na místě, je nyní na Connect™: Jeho tým teď dostane rychleji odpovědi, aniž by musel psát poznámky. Prospěch pro zákazníka: větší bezpečnost, snížené náklady na údržbu, eliminace nákladných výpadků.

* kompatibilní s iPhone 4S a výše s iOS 7 nebo vyšší a iPad (v rámečku iPhone na iPadu) a také Galaxy S4, Nexus 5 a HTC One s Android™ 4.4.x nebo vyšší.

Přehled kategorií produktů Fluke Connect™

Autor

Průvodce světem techniky a elektroniky

Napsat komentář