Společnost HellermannTyton se může pochlubit jednou z nejširších nabídek spojovacích a upevňovacích kabelových prvků, ať už se jedná o stahovací pásky z oceli, pásky s vnitřním ozubením, pásky se zvýšenou odolností proti ohybu, odlehčené pásky či inovativní spojky z nerezové oceli zajišťující maximální pevnost uchycení.

Výhody používání kabelových stahovacích pásek značky HellermannTyton

  • Široké možnosti využití
  • Rozsáhlý sortiment umožňující vybrat si provedení z umělé hmoty či kovu nebo speciální pásky s vysokou odolností
  • Nabídka obsahuje provedení s různými tvary, délkami i barvami
  • Dlouhá životnost a vysoká odolnost proti působení chemických látek
  • Inovativní, funkční a bezpečné konstrukční řešení pásek umožňuje rychlou a snadnou instalaci
  • Odolnost proti působení širokého rozsahu teplot od -55 °C do +240 °C – možnost použití v rozváděčích
  • Vysoká pevnost v tahu a odolnost proti UV záření a vlhkosti umožňuje použití pásek ve vnějším prostředí
  • Možnost použití u pohyblivých řešení
  • Široký sortiment označovacích prvků

Upevňovací pásky Q-tie

Řada upevňovacích pásek Q-tie je určena pro širokou škálu použití a nabízí možnost vybrat si z různých barevných, délkových a velikostních variant. Hlavička pásky je navržena tak, aby usnadňovala vložení a uzavření upevňovacího prvku. Kabelové stahovací pásky Q-tie, které je možné používat pro dočasnou nebo permanentní montáž, umožňují vymezit polohu různých prvků u řady aplikací.

Řada upevňovacích pásek Q-tie poskytuje neocenitelné služby, pokud je potřeba upevnit prvky na obtížně přístupných místech a v náročném průmyslovém prostředí. Díky speciálnímu řešení probíhá montáž pásek Q-tie rychle a jednoduše.

Kabelové příchytky SolidTack

Samolepicí kabelové příchytky řady MB a FKH jsou vhodné v případech, kdy použití standardních kabelových příchytek není možné. Lepicí povrch nachází uplatnění tam, kde není možné vyvrtat otvory pro hmoždinky nebo v případě požadavku na snížení nákladů a zkrácení času montáže:

Příchytky SolidTack MB – pro použití na rovných plochách

Příchytky SolidTack FKH – pro montáž plochých počítačových kabelů

Stahovací pásky a příchytky řady SolidTack jsou určeny pro použití v rozváděčových skříních, v sériové průmyslové výrobě a u aplikací, kde jejich velká základna zajistí stabilní fixaci.

Samolepicí etikety RiteOn

Označení kabelů a vodičů značně zrychluje jejich rozlišování a nalezení poškozeného vodiče při opravě. Řada označení RiteOn se samolaminačními etiketami představuje optimální řešení pro jednoduché a rychlé individuální označení velkého počtu vodičů. Praktické značkovací zařízení urychluje práci a pomáhá správně nalepit etiketu na vodič. Etikety RiteOn jsou díky laminátové vrstvě dokonale chráněny před vlivem vlhkosti a případnou perforací. Označení kabeláže je tak mnohem snadnější a rychlejší.

Značka HellermannTyton patří mezi přední výrobce zaměřené na organizaci, upevňování, úpravy, spojování, izolaci, ochranu a označování kabelů, vodičů a datové i síťové infrastruktury.
Autor

Průvodce světem techniky a elektroniky

Napsat komentář