Mezi našimi vlastními značkami se sortimentem více než 450 000 výrobků můžete najít značky známé po celém světě, které mimo jiné nabízejí i výrobky vyvíjené v Technologickém centru Conrad.

Špičková kvalita, skvělé ceny

Naše vlastní značky, to je profesionální kvalita a vynikající výkonnost. Nabízíme skutečnou alternativu ke značkovým výrobkům, zejména s přihlédnutím k poměru ceny a kvality. Soustředíme se na nářadí pro kutily i pro práci s elektřinou, disponujeme širokou škálou příslušenství pro domácnost a nabízíme také inovační vývojové sady a mnoho dalších výrobků pro techniky a elektroniky.    

Naši vysoce kvalifikovaní inženýři a technici vyvíjejí v Technologickém centru Conrad ty nejinovativnější a nejatraktivnější výrobky, které jsou před zavedením do naší nabídky podrobeny velice detailním testům. Jakožto výrobky našich vlastních značek musí splňovat striktně určené požadavky: jsou charakteristické perfektní kvalitou, výhodným poměrem kvality a ceny i rychlou dostupností. Spokojenost klientů je naší prioritou!  

Po seznámení se s výrobky značek VOLTCRAFT®, TOOLCRAFT, TRUComponents, Sygonix®, C-Control i Conrad Energy se již miliony klientů po celém světě přesvědčily o jejich výhodách. Seznamte se s výrobky, jichž jsme výhradním distributorem.  

Voltcraft – profesionální měřicí přístroje za nejlepší cenu

Měřicí technika – nabíjecí technika – napájecí technika

Ať už hledáte měřicí přístroje, výrobky z oblasti nabíjecí techniky nebo zařízení pro použití v oblasti elektrické energie a napájení, nabízí značka VOLCRAFT výrobky s dokonalým poměrem ceny a kvality ve všech těchto oblastech. Pracovníci údržby budou moci využít přesné výškoměry či pyrometry a rovněž diagnostikovat chyby pomocí inspekčních kamer. Laboratorní síťové zdroje, měniče a testery se využívají nejen v při servisních pracích na elektronice, ale také pro vědecko-výzkumné účely. Jsou ideální v případě potřeby stabilního napájení během servisních prací. Nabíječky se díky diagnostickým a konzervačním funkcím postarají o kvalitu akumulátorů využívaných v přístrojích vyžadujících dobré napájení.

 • 3letá záruka výrobce
 • Maximální důslednost a spolehlivost
 • 35 let zkušeností ve využití nejnovějších technologií

TOOLCRAFT – spojení síly a přesnosti

Sila a presnosť

Značka Toolcraft nabízí nástroje, které jsou přizpůsobené pro použití v různých aplikacích – počínaje jednoduchým klíčem a konče profesionálními pájecími stanicemi a výrobky z oblasti upevňovací techniky. Všechny nástroje jsou vyrobeny z nejlepších materiálů vybíraných na základě přísných kvalitativních parametrů. Tyto požadavky jsou neustále monitorovány oddělením kontroly kvality. Toolcraft nabízí široký sortiment nářadí, které lze využít v domácí dílně nebo během profesionálních opravárensko-montážních prací. V nabídce je možné najít šrouby, vruty a matice různých rozměrů, ruční nářadí (mj. standardní kleště, lisovací kleště, štípací kleště) včetně profesionálního elektrického nářadí a také pájecí stanice pro elektroniky. Dílenské vozíky, kufry a tabule na nářadí Toolcraft se perfektně osvědčily při uskladňování a bezpečné přepravě nářadí. Toolcraft je symbolem nekompromisní kvality v každém detailu.

 • 10 let záruky na veškeré ruční nářadí
 • Vysoká kvalita a preciznost
 • Široký výběr

RENKFORCE – moderní technologie pro vás

Technologie vytvořené lidmi

Značka Renkforce je předním výrobcem inovativních výrobků vysoké kvality sloužících k usnadnění života v domácnosti. Značka svým klientům přináší nejnovější technologie od roku 2011 a zároveň nabízí výrobky za přijatelnou cenu. Názory klientů jsou důležitým impulzem k vylepšení výrobku, jeho dalšímu rozvoji nebo vytvoření zcela nových modelů. Díky vlastním výzkumným a vývojovým pracím uvádíme na trh výrobky z oblasti multimediálního a počítačového příslušenství či audiovizuálních kabelů. Termohygrometry, meteorologické stanice, hodiny, ale i zařízení zvyšující bezpečnost – to vše zajistí větší životní komfort v domácnosti. Navštivte www.conrad.cz a najdete vše, co potřebujete i do vaší kanceláře.          

 • Široká škála výrobků
 • Dobrý poměr ceny a výkonnosti
 • Jednoduchá obsluha

TRU Components – Vaše značka komponentů a montážních dílů

Prostor pro Vaše nápady

Značka TRU Components je synonymem pro široký sortiment komponentů – nabízíme velký výběr aktivních a pasivních součástek, elektromechanických součástek a také kabelů a vodičů. Z výrobků značky TRU Components můžeme vybrat příslušné součástky pro všechny projekty. Spolupracujeme s nejlepšími výrobci na celém světě a nabízíme součástky vysoké kvality, které splňují nejvyšší požadavky. Naše výrobky jsou distribuovány v souladu se standardy německé Asociace profesionálních distributorů součástek (FBDI) a kryté certifikovanou ochranou ESD.   

 • Kompatibilita se standardy německé Asociace profesionálních distributorů součástek (FBDI)
 • Certifikát ESD
 • Nejlepší světoví dodavatelé

sygonix® ‒ domácí technika pro vás

Inovativní technologie a vysoká kvalita zpracování

Instalační součástky, zařízení pro monitorování povětrnostních podmínek, výrobky z oblasti bezpečnosti a osvětlení – veškeré prvky domácí techniky na jednom místě. Každý výrobek je nejvyšší kvality, využívá inovační technologie, je komfortní a jeho použití je jednoduché. Zřetelný, elegantní a novodobý design je další vlastností výrobků značky sygonix.  

 • Vysoká kvalita zpracování
 • Široká škála výrobků: instalační součástky, zařízení pro monitorování klimatických podmínek, osvětlení, výrobky z oblasti bezpečnosti
 • Inovativní technologie

Conrad Energy – baterie a akumulátory

Nejvyšší kvalita za perfektní cenu

Již více než 10 let dodává Conrad Energy spolehlivé a výkonné výrobky z oblasti napájení – baterie a akumulátory. Díky mimořádně výhodným sadám nepředstavuje napájení mobilních zařízení fungujících nezávisle na sobě žádný problém.

 • Nejvyšší kvalita za perfektní cenu
 • Bezpečné a výkonné články s dlouhou životností

SpeaKa Professional – kvalita, která spojuje

Kompaktní a výkonné

Perfektní fungování počítačů, audio přijímačů a také multimédií zajišťují malé součástky, které umožňují bezporuchový přenos. SpeaKa Professional umožňuje výběr rozmanitého audio a video příslušenství, konvertorů signálu a taktéž nastavitelných držáků pro monitory a televize, které se postarají o pohodlí při sledování.     

 • Zajišťují ideální přenos.
 • Kompaktní a výkonné

C-Control Pro – sady mikrokontrolérů

Výhodný poměr ceny a kvality

Conrad Electronic již řadu let vytváří různé systémy mikrokontrolérů s širokou škálou příslušenství za rozumné ceny. Zároveň zavádí na trh zcela novou generaci systémů C-Control Pro. Vývojové desky a modely čidel umožní vybudovat vlastní nezávislý řídicí systém.

 • Systémy mikrokontrolérů s rozsáhlým příslušenstvím
 • Výhodný poměr ceny a kvality
 • Rychlá realizace projektu zaručena!

Eurochron – vyvolává emoce

Maximální kvalita a tříletá záruka

Značka Eurochron nabízí široký výběr digitálních a analogových nástěnných hodin, rádiobudíků, meteostanic a termohygrometrů. Výrobky Eurochron jsou spojením estetického a elegantního vzhledu s precizními mechanismy vysoké kvality, které tvoří harmonický celek.

 • Maximální kvalita a tříletá záruka
 • Vyrobeno s maximální důsledností a precizností

Reely – navrženo pro radost

Špičková technologie pro zajištění maximální zábavy

Výrobky značky Reely nabízejí vše potřebné pro každého modelářského nadšence. Zábava se může odehrávat na pevnině, ve vodě nebo ve vzduchu: modely Reely jsou spojením vysoce kvalitních technologií a bohaté výbavy za atraktivní ceny. Dálkově ovládané modely letadel, helikoptér, RC modely, a také široký sortiment příslušenství zajistí, že zábava s modely Reely bude ještě větší!

 • Modely vytvořené s plným nasazením a nadšením
 • Špičková technologie pro zajištění maximální zábavy

EMMERICH

Baterie a akumulátory

Baterie a akumulátory značky EMMERICH  jsou určeny pro speciální použití v průmyslu, odpovídají nejvyšším standardům kvality a zajišťují vysokou spolehlivost.

Basetech – výhodná alternativa

Vyvážený poměr ceny a výkonnosti

Značka Basetech  nabízí výrobky pro uživatele, kteří jsou na samém začátku dobrodružství s technikou a elektronikou. Vyvážený poměr ceny a výkonnosti spolu s dobrou kvalita zpracování tvoří základ pro osvědčenou koncepci značky a nabízí možnost jednoduchého startu ve světě techniky.   

Polarlite® ‒ nápady na speciální osvětlení

neomezené možnosti realizace

Osvětlení Polarlite® umožňuje vytvořit příjemnou atmosféru během doby strávené s rodinou. Zároveň nabízí prakticky neomezené možnosti realizace nápadů na uspořádání interiérů.

 • Inteligentní řešení Polarlite® umožňuje vytvořit sváteční atmosféru.
 • Rozmanitý sortiment: osvětlení LED a osvětlovací sítě, svíčky LED, osvětlené figurky a sváteční dekorace

Nejvyšší kvalita značky Conrad

Udržování a zvyšování kvality výrobků našich vlastních značek, které jsou k dostání na e-shopech společnosti Conrad, představují stálou součást přípravy sortimentu. Usnadňujeme našim klientům výběr a poukazujeme na výrobky s certifikátem „Premium Quality“, který byl vypracován pro naše vlastní značky. Tímto symbolem jsou označeny veškeré výrobky oceňované klienty a otestované experty.

Označení Premium Quality je tudíž výsledkem zkušeností a také měřítkem spokojenosti a spolehlivosti výrobku. Navíc se opírá o znalosti našich technických expertů, ale také o jejich zkušenosti a hodnocení. Díky certifikátu můžete ušetřit vzácný čas a využít naše doporučení.  

 • Certifikát kvality pro naše vlastní značky
 • Opírá se o zkušenosti jiných klientů.
 • Zajišťuje bezpečí při rozhodování o koupi.
 • Vztahuje se na výrobky vybrané inženýry a techniky.
Autor

Průvodce světem techniky a elektroniky

Napsat komentář