Společnost Conrad Electronic se představuje jako digitální platforma v éře čtvrté průmyslové revolucePrůmyslu 4.0

  • Výstaviště Mnichov, 13. – 16. listopadu, hala C5, stánek č. 135
  • Přehlídka electronica Experience, hala C6, stánek č. 308

Společnost Conrad Business Supplies bude znovu zastoupena na veletrhu electronica 2018 v Mnichově (13. – 16. listopadu), a to se stánkem o rozloze 226 m2 na stanovišti č. 135 v hale C5. Své nejnovější inovativní koncepty představí také v rámci přehlídky electronica Experience v nové hale C6, a to formou expozice „Conrad Maker & Education“ na stánku č. 308 s rozlohou 18 m2.

Společnost působící jako B2B distributor hodlá svým B2B klientům prostřednictvím letošní prezentace na předním světovém veletrhu a konferenci pro oblast elektroniky předvést vlastní ekosystém zaměřený na zákazníky a také praktické výhody, které může přinést jejich nákupním oddělením. V rámci tohoto ekosystému dochází ke spojení různých digitálních platforem do dynamické infrastruktury s konečným cílem pomoci zákazníkům řešit konkrétní problémy, a to jak dnes, tak i v budoucnu.

Společnost Conrad Business Supplies nabízí korporátní klientele řadu výhod a služeb i stále širší sortiment výrobků dostupných v rámci platformy B2B Marketplace. Zákazníci mohou využívat také platformu pro inteligentní životní styl Conrad Connect, přístup k velkoobjemovému distributorovi SOS electronic a program „Conrad Maker and Education”, který funguje jako partner pro amatérské nadšence, vynálezce, průkopníky a vzdělávací instituce.

Na svém stánku v rámci veletrhu electronica představí Conrad vzrušující případové studie v kombinaci s výrobky různých značek a nabídne všeobecný přehled i konkrétní know-how formou vystoupení řady odborníků. Návštěvníci veletrhu se mohou těšit na rozsáhlý program přednášek, který bude již brzy k vidění zde: conrad.biz/electronica.

Společnost rovněž využije veletrh electronica 2018 k oslavě 20. výročí svého působení v roli komplexního dodavatele pro B2B zákazníky ze všech odvětví. K jejímu rozvoji v posledních letech, patří rozsáhlé doplnění sortimentu výrobků nebo rozšíření služeb poskytovaných v terénu, ale i zřízení skladu kabelů s více než 32 000 různými kabely. Vstříc potřebám B2B zákazníků vyšla firma také ve svém logistickém centru zavedením manipulace s výrobky v souladu se zásadami ochrany proti ESD.

Na stánku č. 135 v hale C5 se návštěvníci veletrhu Electronica dozvědí vše o platformě Conrad B2B Marketplace, které nabízí stále širší spektrum výrobků a sdružuje více než 100 partnerů. Zaměstnanci společnosti Conrad budou na místě vysvětlovat jednotlivým návštěvníkům, jak se lze k této úspěšné síti B2B obchodů
a prodejců připojit.

Digitální platforma „Conrad Connect“ je určena pro IoT projekty a řešení od více dodavatelů. Jde o platformu pro inteligentní životní styl, která uživatelům umožňuje zdarma připojit jejich zařízení a služby, automaticky vytvářet projekty a využívat informační panely. Ať už jde o automatizaci pro inteligentní domácnost, bezpečnostní systém, zavlažování zahrad nebo cíle v rámci osobního fitness programu, uchovávají se všechna data v centrálním cloudovém úložišti. Návštěvníci budou také moci zjistit více o jedinečném tržišti služeb Service Marketplace, které bylo nedáno spuštěno na veletrhu IFA. Umožňuje uživatelům propojovat IoT zařízení a projekty se službami skutečných partnerů a integrovat řešení pro inteligentní životní styl přímo do každodenního života. Díky otevření platformy externím dodavatelům získají poskytovatelé služeb zajímavé možnosti, jak rozšiřovat svou působnost a finančně profitovat ze svých digitálních obchodních modelů.

Na projekty konkrétních zákazníků se zaměřuje firma SOS electronic, získaná společností Conrad před několika lety, která je ideálním partnerem z hlediska součástek, napájecích zařízení, měřicích přístrojů a automatizace. Jakožto mezinárodní distributor elektronických součástek pro průmyslovou výrobu se specializuje na prestižní globální značky a vývojářskou činnost a pokrývá velké objemy výrobního průmyslu (pro masovou výrobu) i požadavky specifických odvětví. Se zastoupením v 7 zemích a zaměřením na Evropu obsluhuje zákazníky z 90 zemí celého světa již déle než 24 let a nabízí více než 200 000 výrobků od více než 100 předních B2B značek na trhu. Výrobky jsou ihned po přijetí objednávky odesílány z logistického centra a ústředí skupiny SOS Group v Košicích. Jakožto „dodavatel řešení“ (Supplier Of Solutions – SOS) nabízí tento distributor nejen součástky, ale i komplexní řešení, a poskytuje také vícejazyčnou podporu zajištěnou týmem obchodních a technických specialistů.

O bezplatné vstupenky na veletrh electronica 2018

Návštěvníci veletrhu, kteří hledají mimořádně imaginativní řešení, by si neměli nechat ujít expozici „Conrad Maker & Education“ v rámci přehlídky electronica Experience v nové hale C6 na stánku č. 308. Tyto prostory jsou určeny pro scénu tzv. makerů, která zahrnuje vynálezce, amatérské nadšence, odborné kapacity, organizátory, nekonvenční myslitele a intelektuály (tzv. nerdy) snažící se prosadit určité myšlenky či řešit konkrétní technické problémy. Společnost Conrad Business Supplies poskytuje těmto cílovým skupinám kreativní technologie a nápady na inovativní výrobky.

Autor

Průvodce světem techniky a elektroniky

Napsat komentář